Serinlemenin adresi olan ve yaz aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz cihazlar içerisinde ilk sıralarda yer alan klimalar, etkili servis hizmetleriyle daha kullanışlı hale gelebilir. Güncel Başakşehir klima tamiri ve bakım yöntemleriyle, yaz boyu sorunsuz klima kullanımı sunan firmamız, yılın her gününde çözüm üretmektedir. Yıllık temizlik ve bakım işlemleriyle klimanızın ömrü uzayacaktır. Bu nedenle, yaza girmeden klima bakımı yaptırmak, kaliteli serinleme kategorisinde oldukça önemli bir işlemdir.

 

Çözüm Ortağınız

 

Şirket kategorisinde klimalar için etkili bakım işlemi gerçekleştiriyoruz. Bakım işlemlerinde, filtre, polen ve toz temizliği en önemli işlemlerden biridir. Polen ve toz temizliğinin ardından, klima fan sıkışması kontrolü yapılmaktadır. Başakşehir klima servisi sınıfında, elektronik aksamların kontrolü, gaz kontrolü ve filtre kontrolü, bakım işlemlerinde düzenli olarak takip edilen işlemlerdir.

 

Gazın tamamen bitmesi kompresöre zarar vereceği için, gaz bitmeden takviye talebinde bulunmanız gerekir. Ayrıca klimanız için en uygun gazı seçmelisiniz. Dış mekan motor kontrolü de bakım işlemlerinde takip edilmektedir. Güncel ve etkili çözüm yöntemleriyle gerçekleştirilen bu bakım işlemlerinde, filtreler gerektiğinde değiştirilmektedir. Elektrik bakımının yanı sıra, klimanın yerinin değiştirilmesi gibi işlemlerde de istediğiniz etkili çözümleri bir araya getiriyoruz.

 

Klima Bakım ve Onarım İşlemlerinde Profesyonel Çözüm

 

Serinlemek için en önemli seçeneklerden biri olan klimalar, yaz aylarında bakımlı olmalıdır. Bakımsız olan klimalar, çalışma performansı düşer. Çalışma performansının yükseltilmesi bakım işlemi ile gerçekleşebilir. Bakımsız klimalar serinletmediği gibi elektriği de fazla harcar. Bakım işlemleriyle hem elektrik faturanız az gelir, hem de klimanız daha verimli çalışır. Günün her saatinde hizmete hazır olan personelimiz, her zaman için göreve hazır bir şekilde beklemektedir. Aracımızda yedek parçalar her zaman hazırdır. Bu nedenle parça gerektiği zaman hemen araçtan çıkarılmaktadır.

 

Profesyonel Başakşehir klima montajı işlemleriyle çözüm üretmeye devam eden konunun uzmanı ekiplerimiz, klimanızı yaza en iyi şekilde hazırlamaktadır. Yerinde bakım işlemlerinin yanı sıra, parça montajı ve bakım işlemi, müşteri onayı olmadan gerçekleşmemektedir. Yerinde bakımla söz verilen zamanda adrese gelen ekiplerimiz, en kısa zamanda cihazı teslim etmektedir. Bakım işlemlerinin ihmali, büyük arızalara neden olabilir.