Yılın her gününde yılın dört mevsiminden pratik, etkili ve profesyonel servis hizmeti sunan firmamız, yaz aylarının en önemli cihazı olan klimaları verimli kullanmanızı sağlamaktadır. Lokanta, restoran ve cafe gibi yaz aylarında verimli bir şekilde kullanılması gereken cihazlar, arıza yapabilir. Acil klima servisi kategorisinde bizi aradığınızda, Şirinevler klima tamiri ekiplerimiz en kısa zamanda adresinize gelerek, kısa zamanda tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Pratik ve etkili özellikleriyle birinci sınıf çözüm yöntemleriyle hizmet vermeye devam eden servis ekiplerimiz, parça destekli çalışmaktadır. Cihazlarınızı yerinden çıkarmadan olduğu yerde bakıma tabi tutan ekiplerimiz, tamir işlemlerinde de aynı pratik yöntemi kullanmaktadır.

 

Hizmette Kalite

 

Bakım işlemleri için evinize söz verilen saatte gelen işin uzmanı ekiplerimiz, hızlı ve etkili çözüm yöntemleriyle kaliteli ve etkili bakım işlemi gerçekleştirmektedir. Profesyonel bakım işlemleri kategorisinde çözüm üretmeye devam eden konunun uzmanı Şirinevler klima servisi ekiplerimiz, cihazı çalıştırırlar. Cihazın soğuk hava üfleme performansını ölçerler. Filtrelerin temizlenmesi, polen ve toz temizliği, ilk bakım işlemidir. Fanın dönme performansı da kontrol edilir. Cihazın için en ince ayrıntısına kadar temizlenir. Elektronik kart kontrolünde, cihazın otomatik fonksiyonları test edilir. Gazın miktarı ölçülür ve gerekirse gaz takviyesi gerçekleştirir. Kolay ve etkili bakım işlemleriyle, klima yıllık bakım işlemi, pratik bir şekilde gerçekleştirilir.

 

Tamirat İşleri

 

Cihazınızın aniden bozulması, hızlı ve etkili servis hizmeti gerektirebilir. Bu gibi durumlarda, parça destekli hızlı ve etkili servis hizmeti gerekebilir. Firmamız, bu etkili ve pratik hizmet çözümlemelerini, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Teknik özellikleriyle birinci sınıf olan Şirinevler klima montajı servisimiz, söz verilen zamanda tamir işlemini kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Bakım işlemlerinde, işin uzmanı olan ekipler tercih edilmelidir. İşinde uzman olmayan ve sertifikası olmayan kişilere cihaz teslim etmek, beraberinde birçok sorunu getirebilir.

 

Kolay ve etkili hizmet anlayışı ile çözüm üreten firmamız, müşteri onayı olmadan her hangi bir işlem gerçekleştirmemektedir. Konusunda deneyimli elemanlarla, kolay ve etkili hizmet anlayışını, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Yıllık düzenli bakım işlemleri, arıza oranını düşürmektedir. Bu nedenle yaza girmeden yıllık bakım işlemini gerçekleştirmelisiniz.