Klima Tamiri Hizmetleri

Klimalar modern dünyada hem ısıtma hem de soğutma hizmetlerini veren, üst düzey teknoloji ile çalışan araçlardır. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı bozulmalarından dolayı klima tamiri bir ihtiyaç haline gelmektedir. Bunun için yetkili servisler ile irtibata geçmek ve haber vermek yeterli olmaktadır. Tamir hizmetlerinin içinde komple bakım, yedek parça değişimi ve parça yenileme gibi faktörler yer almaktadır. Genellikle aynı gün içerisinde eve kadar gelen eğitimli personeller tarafından çözüm odaklı bir çalışma sistemi ile klimalar tamir edilmektedir.

 

Klima Montajı Hizmetleri

 

Kişiler ve kurumlar tarafından evlere, ofislere ya da otel gibi işletmeler için satın alınan araçların klima montajı da yetkili firmalar tarafından yapılmaktadır. Klimaların montaj, kurulum ve çalıştırılması ile birlikte klimalar kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ek olarak verilen ve klima içerisinde bulunan tüm parçalar 1 yıllık garanti kapsamındadır. Herhangi bir bozulma durumunda parçalar para ödenmeyerek yenisi ile değiştirilmektedir.

 

Klima Servisi Hizmetleri

 

Genellikle 7 / 24 hizmet seçenekleri ile avantajlı bir şekilde sunulan klima servisi hizmetleri bu alanda eğitim görmüş, lisanslı personeller tarafından yerine getirilmektedir. Herhangi bir arızada ve de sorunda bu personeller ile iletişime geçilerek klimaların eski çalışma prensiplerine geri döndürülmesi sağlanmaktadır. Çözümler hızlı bir şekilde yerine getirilerek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Böylece sadece saatler süren teknik arızalar uzun bir süre tekrarlamayarak ve en az 1 yıl garantili olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir