Turkuaz Klima Tamiri

Klimalarda meydana gelen her türlü hasarı profesyonel bir ekip tarafından tamir etme hizmeti müşterilerimize sunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren, alanında uzman çalışanlarımız sayesinde klimalarda meydana gelen aksaklıklara en doğru çözümleri sunarak bu çözümler doğrultusunda da klimanıza tamir uygulaması yapma yolunda ilerlemekteyiz.

 

Klimanın herhangi bir parçasında meydana gelen ve geri dönüşü olmayan, tamiri imkansız kısımları aynı markadan olmak üzere yeni parçalarla değiştirmekteyiz. Müşteriler için sunulan ucuz hizmet politikası sayesinde en yüksek kalitedeki iş ve güvenliği, klima servisi ayağınıza kadar getirmektedir. Klimalarda meydana gelen sensör arızaları, drenaj problemleri, gaz kaçakları gibi tüm sıkıntılar kısa süre içerisinde uzman ekibimiz tarafından çözüme kavuşturulur. Bu gibi sorunlar için sunulan garantili ve hızlı çözümler sayesinde klima eski haline geri döner.

 

Ayrıca değiştirilen veya tamir edilen bir parça sonrasında müşterilere 1 yıllık garanti süresi sunulmaktadır. Tüm klima problemlerinde sunulan kalıcı ve kesin çözüm sayesinde klima tamiri süreci hem müşteri hem de tamirci için olumlu bir şekilde sonuçlanmış olur. Tamirin yanı sıra klima montajı hizmeti de müşteriler için sunulmaktadır. Her türlü klimayı takmak veya yerinden çıkarmak için ekibimiz özenle çalışır.

 

Takma veya çıkarma sürecinde zorluk yaşayan her müşteri için sunulan bu hizmet oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Bu dev hizmetler sayesinde klimanızla ilgili her türlü probleme uygun çözümler bularak en kısa zamanda klimanıza kavuşmanızı sağlamaktayız.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir